
Пробірка вакуумна, 5-6 мл, активатор згортання, помаранчева, 13x100 мм ПЕТ
500 ₴
- Під замовлення
- Код: CDOP 011
Відправка з 06 квітня 2026- +380 (66) 715-03-58
Нова серія вакуумних систем для збору крові Chengdu Rich Science Industry Co., Ltd поєднує в собі максимальну надійність і зручність для пацієнта та лаборанта, абсолютну точність результатів, сучасний дизайн.
Система вакуумного забору крові повинна включати три обов'язкових компоненти:
- пробірка вакуумна Chengdu Rich Science Industry Co., Ltd
- багаторазовий тримач голки і пробірки
- голка Chengdu Rich Science Industry Co., Ltd (за вибором замовника)
Гарантированная безопасность обеспечивается:
- дизайном крышки
- полностью непроницаемым для газов пластиком, обладающим прозрачностью стекла и твердостью пластмассы, полностью интактным, не влияющим на результаты исследования
- специальным устройством на игле, предотвращающим вытекание крови при смене пробирок, экономичность, безопасность
- уникальной заточкой иглы
Пробирка обработана клот-активатором, ускоряющим образование и ретракцию сгустка крови.
Клот-активатор содержит частицы кремния, осаждаемые на пробке и внутренних стенках пробирки, предотвращая тем самым налипание на них клеток.
З метою перемішування вмісту пробірки і отримання оптимального виходу сироватки слід не менше п'яти разів покачати її безпосередньо після взяття зразка і далі, для освіти хорошого згустку, витримати при кімнатній температурі протягом 30 хв.
Області застосування:
- клінічна хімія, біохімія
- імунологія
- серологія
- вірусологія
Гарантований термін зберігання вакууму – 18 місяців
Параметри центрифугування
Зведена таблиця продукції Chengdu Rich Science Industry Co., Ltd
Комплексна система контролю якості в службі крові
Необхідні умови для отримання качественых і безпечних компонентів крові
- Ціна: 500 ₴

